O společnosti
Pivovary Lobkowicz Group, a.s.

Naše pivovary

Pivovar Protivín
V malebné jihočeské krajině, na původním schwarzenberském panství, se nachází slavný pivovar, jehož historie sahá až do roku 1598. Dnes zde sládci v jedné z nejkrásnějších varen u nás vaří 11 druhů piv.
Pivovar Černá Hora
V Černé Hoře nedaleko Moravskému krasu se v jednom z nejstarších pivovarů u nás (zal. 1298) vaří 14 různých piv, 2 beermixy a také 10 druhů nealkoholických nápojů.
Pivovar Jihlava
Jihlavský pivovar je nástupcem všech 123 jihlavských právovárečníků. Kromě klasických piv se zde vaří také některé z oblíbených svátečních speciálů.
Pivovar Klášter
Pivo Klášter je spojeno s bohatou historií a dodnes kvasí a dozrává při optimální teplotě ve sklepích vytesaných hluboko do skály pod pivovarem. Klášterské pivo se nepasterizuje.
Pivovar Rychtář
Pivovar v Hlinsku slavil nedávno 100 let své existence. Jako jeden z mála pivovarů u nás dodnes používá hlávkový chmel ve své přírodní podobě.
Pivovar Uherský Brod
Uherskobrodská piva se vyznačují výraznou hořkostí a vysokou plností. Sudová piva neprocházejí procesem pasterizace a uchovávají si tak řadu zdraví prospěšných látek.
Pivovar Vysoký Chlumec
Vysokochlumecké pivo vždy ctilo tradice českého pivovarnictví. Osvědčenými postupy zde vznikají rozmanité druhy piva – kromě těch klasických třeba i pšeničné nebo piva typu ALE.